Karwel mistrzem w Międzyzakładowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej MOSiR CUP 2017 !

Firma Karwel została mistrzem Międzyzakładowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbył się w niedzielę 12 marca na Hali Sportowej przy ul. Nowej w Lidzbarku.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Karwel
  2. Bank Spółdzielczy
  3. Lumbago
  4. Firma Leszek Sowa
  5. Wolność Meblarska Sp. z o.o.
  6. Urząd Miasta i Gminy
  7. Agronaft
  8. Kamex
  9. Masarnia Kamiński
  10. Zakład Energetyczny

Wyniki:

Grupa A

  1. Wolność Meblarska Sp. z o.o.      9 pkt (6-2) (+4)
  2. Bank Spółdzielczy                       7 pkt (3-2) (+1)
  3. Lumbago                                    7 pkt (4-4) (0)
  4. KAMEX                                      4 pkt (8-6) (+2)
  5. Masarnia Kamiński                      0 pkt (1-7) (-6)

Grupa B

  1. Firma Leszek Sowa                     8 pkt (7-2) (+5)
  2. Agronaft                                     8 pkt (6-2) (+4)
  3. Urząd Miasta i Gminy                  8 pkt (4-2) (+2)
  4. Karwel                                       3 pkt (7-10) (-3)
  5. Zakład Energetyczny                   0 pkt (1-9) (-8)

11:00  Bank Spółdzielczy – Kamex 1:0
11:12  Masarnia Kaminski – Wolność 0:1
11:24  Karwel – Zakład Energetyczny 3:1
11:36  Leszek Sowa – Agronaft 0:0
11:48  Lumbago – Kamex 3:2
12:00  BS – Masarnia 1:0
12:12  UMiG – Zakład Energet. 1:0
12:24  Karwel – Leszek Sowa 1:3
12:36. Wolność – Lumbago 2:0
12:48  Kamex – Masarnia 4:1
13:00  Agronaft – UMiG 0:0
13:12  Leszek Sowa – Zakład Energet. 3:0
13:24  BS – Wolność 1:2
13:36  Masarnia – Lumbago 0:1
13:48  Karwel – Agronaft 2:4
14:00  Leszek Sowa – UMiG 1:1
14:12  Wolność – Kamex 1:1
14:24  BS – Lumbago 0:0
14:36  Agronaft – Zakład Energet. 2:0
14:48  Karwel – UMiG 1:2

———————————-

15:00  Mecz o IX miejsce: 5A – 5B

Masarnia Kamiński – Zakład Energetyczny 3:1

———————————-

15:12  Ćwierćfinał I : Lumbago – Agronaft 2:1
15:26  Ćwierćfinał II : Wolność – Karwel 1:3
15:40  Ćwierćfinał III : Kamex – Leszek Sowa 1:2
15:54  Ćwierćfinał IV : Bank Spółdzielczy – UMiG 0-0 (3-2 k.)

———————————–

16:15 Półfinał I : Lumbago – Karwel 0-1
16:30 Półfinał II : Leszek Sowa – Bank Spółdzielczy 0-1

———————————–

16:50 Mecz o 3 miejsce : Lumbago – Leszek Sowa 1:0
17:05 Finał : Karwel – Bank Spółdzielczy 0:0 (3-2 k.)

Najstarszym zawodnikiem turnieju został: Grzegorz Kozłowski (Bank Spółdzielczy – 63l. )

Najlepszym zawodnikiem turnieju został: Sławomir Krasiński (Lumbago)

Najlepszym bramkarzem turnieju został: Andrzej Sadowski (Firma Leszek Sowa)

Najlepszym strzelcem turnieju został: Amadeusz Dąbrowski (Karwel – 5 bramek), który wygrał rywalizację w dodatkowych rzutach karnych z Pawłem Chomą (Bank Spółdzielczy – 5 bramek)