Jubileusz w Miłostajkach

30 lat istnienia Miłostajek to niewątpliwy powód do radości dla wszystkich tych, którzy mają tutaj swoje korzenie, jak również dla tych, którzy pragnęli i pragną swoje życie związać z tym miejscem.

Taką okazję mieli mieszkańcy Miłostajek, którzy w towarzystwie m.in. przedstawicieli władz samorządowych 23 listopada świętowali 30lecie istnienia swojego sołectwa. Jubileusz sołectwa jest okazją do wspomnień, które, choć minione, zawsze pozostają w pamięci. Trudno, bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część życia. Dostrzeganie czasu jest cudownym darem dojrzałości. Dzień ten skłania do wspomnień, refleksji i kreślenia planów na przyszłość. Jubileusz sołectwa był jednocześnie jubileuszem sołtysa, Witolda Warmińskiego który niezmiennie od początku istnienia sołectwa pełni funkcje jego włodarza.

Naszemu Sołectwu, pięknie osadzonemu wśród pobliskich rzek i lasów, życzymy dalszego trwania w coraz lepszej kondycji. Każdemu Mieszkańcowi pozytywnego podejścia do życia, efektywnego współdziałania oraz troski o wspólne dobro.