III Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym

17 marca w PISANICY został rozegrany III GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA SKRZATÓW i ŻAKÓW w tenisie stołowym.
W kategorii SKRZATKI, Lena Rucińska z Lidzbarka po pięknej i zaciętej, pięciosetowej walce przegrała 2:3 z wyżej notowaną Alicją Krynicką z Pisanicy I zajęła II miejsce w turnieju – pokazując wiele ciekawych zagrań i dużą waleczność czym wzbudzała zainteresowanie innych trenerów i kibiców.To była piękna, pełna emocji i dramaturgii gra finałowa.

Na duże uznanie zasługuje postawa Julii Witkowskiej, która po raz pierwszy brała udział w turnieju. Nie przestraszyła się, dzielnie walczyła, pozostawiając w pokonanym polu wiele zawodniczek. Zajęła zasłużenie III miejsce.

W turnieju brali udział jeszcze w kategoriach:

Żaczka – Pingot Zuzanna – 7 miejsce;
Żak – Wesołowski Hubert –  13 miejsce;
Liebner Michał –  17 miejsce – także byli po raz pierwszy uczestnikami turnieju i zagrali na swoim poziomie;
Witkowski Paweł – II miejsce ulegając w finale 0:3 LIPOWSKIEMU MICHAŁOWI z DZIAŁDOWA. PAWEŁ po raz kolejny uzyskał awans do GRAND PRIX POLSKI w kategorii ŻAK, które zostaną rozegrane 06-08.04.2018r. w MŁAWIE.