I GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM – I TURNIEJ ZA NAMI – FOTO RELACJA !

15 lutego odbył się I Turniej w Tenisie Stołowym z cyklu Grand Prix MOSiR CUP 2015.

Wystartowało w nim 29 zawodników, a w tym 3 dziewczęta. Turniej rozgrywany był w 5 kategoriach.

Poniżej przedstawiamy wyniki oraz relacje foto.

Następny, II turniej z cyklu Grand Prix na który zapraszamy, odbędzie się 1 marca 2015r. od godz. 10:00 w Hali Sportowej przy ul. Nowej w Lidzbarku.

Ostatni III turniej zostanie rozegrany 15 marca 2015r. Zawodnicy, którzy z 3 turniejów uzbierają największa ilość punktów zostaną nagrodzeni.

KATEGORIA 50 + MĘŻCZYŹNI

LP. NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP III GP
1. FIGURSKI MAREK   I DZIAŁDOWO 30    
2.  KOWALSKI JÓZEF  II LIDZBARK 28    
3. ŁUKASZEWSKI JANUSZ  III LIDZBARK 26    
4. OSMAŃSKI ZYGMUNT   IV LIDZBARK 24    

 

KATEGORIA 13 I MŁODSI CHŁOPCY (SZKOŁA PODSTAWOWA)

LP. NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP III GP
1. DZIENGIELWSKI FILIP I SP RUMIENICA 30    
2. SZPEJNA BARTOSZ II SP WLEWSK 28    
3. CHOJNACKI IGOR III SP LIDZBARK 26    
4. NAWROCKI BŁAŻEJ IV SP LIDZBARK 24    
5. ŁOZIŃSKI MIŁOSZ V SP WĄPIERSK 22    

 

KATEGORIA 14-16 CHŁOPCY (GIMNAZJUM)

LP.  NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP  
1. CHOJNACKI WIKTOR I GIMNAZJUM LIDZBARK 30    
2. KARPIŃSKI SEBASTIAN II GIMNAZJUM LIDZBARK 28    
3. BABSKI DAMIAN III GIMNAZJUM LIDZBARK 26    
4. GODZISZEWSKI JAKUB IV GIMNAZJUM LIDZBARK 24    
5. ZANIEWSKI DAWID V-VI GIMNAZJUM LIDZBARK 22    
6. CYBULSKI JAN V-VI GIMNAZJUM LIDZBARK 22    
7. SZULC JAKUB VII-VIII GIMNAZJUM LIDZBARK 18    
8. NAPIÓRKOWSKI MATEUSZ VII- VIII GIMNAZJUM LIDZBARK 18    

 

KATEGORIA 14- 16 DZIEWCZĘTA (GIMNAZJUM)

LP. NAZWISKO IMIĘ MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP  
1. LAUTENBERG IZABELA I RUMIENICA 30    
2. ŁOZIŃSKA PAULINA II GIMNAZJUM LIDZBARK 28    
3. LENKOWSKA JOLANTA III GIMNAZJUM LIDZBARK 26    

 

KATEGORIA:  17-49 MĘŻCZYŹNI

LP. IMIĘ NAZWISKO MIEJSCE MIEJSCOWOŚĆ I GP PUNKTACJA II GP  
1. ŁĄCZYŃSKI MARCIN I DZIAŁDOWO 30    
2. WOŹNIAK PIOTR II PIERŁAWKI 28    
3. JASKULSKI DAWID III PIERŁAWKI 26    
4. KACZMARCZYK MICHAŁ IV DZIAŁDOWO 24    
5. DZIENGIELWSKI PIOTR V- VI RUMIENICA 22    
6. BOROWSKI  PIOTR V-VI DZIAŁDOWO 22    
7. CHOJNACKI ARKADIUSZ VII-VIII LIDZBARK 18    
8. LAUTENBERG KRZYSZTOF VII-VIII RUMIENICA 18    
9. OSTROWSKI SEBASTIAN IX LIDZBARK 14    

DSC_1951 DSC_1954 DSC_1956 DSC_1958 DSC_1959 DSC_1960 DSC_1961 DSC_1969 DSC_1968 DSC_1967 DSC_1964 DSC_1942 DSC_1945 DSC_1947 DSC_1949