FERIE Z MOSiREM W LIDZBARKU – RELACJA FOTO !

Zakończyły się zmagania sportowe dzieci i młodzieży podczas ferii. W różnych turniejach i zawodach wzięło udział ponad 100 osób.

W czasie ferii na Hali Sportowej w Lidzbarku było można pograć w piłkę nożną, tenisa stołowego, siatkówkę czy wziąć udział w talentiadzie, grach i zabawach.

Zajęcia odbywały się od godz. 9-10 do godz. 15

Opiekunami, organizatorami oraz sędziami byli: Krzysztof Kopowski, Jakub Strungowski, Sebastian Nawrocki, Kamila Świniarska oraz grupa z projektu, z Gimnazjum.

 

Przedstawiamy wyniki i relacje foto.

I dzień

Tenis Stołowy kat. Gimnazjum

Chłopcy:

1 miejsce – Wiktor Chojnacki

2 miejsce – Damian Babski

3 miejsce – Sebastian Karpiński

 

 

II dzień

Piłka Nożna kat. Gimnazjum

1 miejsce: Pod Ciśnieniem

2 miejsce: Krasnale

3 miejsce: Ja i Moje Ziomki

 

III dzień

Siatkówka kat. szkoły podstawowe dziewczyny

Trójki dziewczęta:

1 miejsce – LKS Wel ( Agata Suwińska, Małgorzata Mallek, Julia Gołaś)

2 miejsce – SP Dłutowo (Klaudia Sadowska, Natalia Kordalska, Paulina Drankowska, Kinga Kowalska)

3 miejsce – L.P. Lidzbark (Amelia Pingot, Klaudia Tarasewicz, Emilia

 

Jedynki dziewczęta:

1 miejsce – Klaudia Sadowska

2 miejsce – Julia Waleszkowska

3 miejsce – Karolina Poniewska

 

IV dzień

Siatkówka kat. szkoły podstawowe chłopcy

 

Trójki chłopcy

1 miejsce – Jakub Sutkowski, Błażej Nawrocki, Krystian Trzciński

2 miejsce – Dawid Mroczkowski, Miłosz Pingot, Tymoteusz Dzida

 

Dwójki chłopcy

1 miejsce – Miłosz Pingot, Dawid Mroczkowski

2 miejsce – Jakub Sutkowski, Błażej Nawrocki

 

V dzień

Tenis Stołowy kat. szkoły podstawowe

1 miejsce – Bartosz Szpejna

2 miejsce – Igor Chojnacki

3 miejsce – Błażej Nawrocki

 

Talentiada – piłka nożna klasy 1-3 szkół podstawowych

1. miejsce – Paweł Laskowski

2 miejsce – Michał Bieliński

3 miejsce – Kornel Samulewski

4 miejsce – Igor Januszewski

5 miejsce – Mikołaj Nowiński

6-12 miejsce – Kornel Kitewski, Kacper Szudrowicz, Pałkowski Paweł, Lasecki Albert, Lempek Łukasz, Gajewski Bartosz i Szymon Sutkowski

 

VI dzień

Piłka Nożna kat. szkoły podstawowe (turniej realizowany przy pomocy uczniów gimnazjum w Lidzbarku którzy uczestniczą w projekcie)

1 miejsce – KSD ( Błażej Nawrocki, Julek Kitewski, Paweł Grzywacz, Mateusz Margalski, Marcin Kochański, Mateusz Mroczkowski, Jakub Sutkowski, Michał Pawlak)

2 miejsce – Ponciaki ( Poniewski Oskar, Miłosz Pingot, Burzyński Jakub, Nisgorski Jakub, Raszkowski Arkadiusz, Prusak Dawid)

3 miejsce – (Mariusz Kłosowski, Martyna Kochańska, Damian Krankowski, Wiktoria Marońska, Kinga Nowińska)

4 miejsce – FC Po Marchewce (Karol Gnidziński, Angelika Kowalczyk, Hubert Komoszyński, Angelika Karpińska, Wiktoria Dziedzic, Piotr Szafran)

 

VII i VIII dzień

Siatkówka kat. szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne

 

Gimnazjum:

1 miejsce – Natalia Piątek, Karolina Kordalska, Jakub Szulc, Jakub Godziszewski

2 miejsce – Zuzia Gołaś, Paulina Łozińska, Bruno Golian, Oskar Truszczyński

3 miejsce – Wiktoria Igelska, Rafał Jagodziński, Jacek Rosa, Bartosz Natalia Bakulska

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

1 miejsce – Jagoda Żmijewska, Karolina Wiśniewska, Przemek Szyfer, Adam Budzich

2 miejsce – Julia Maciejewska, Wiktoria Różańska, Daniel Cichaczewski, Damian Pawlak

3 miejsce – Dominika Kolasińska, Edyta Dudzic, Gocławski Bartek, Sebastian Konaszewski

 

 

DSC_1853 DSC_1846 DSC_1842 DSC_1839 DSC_1838 DSC_1835 DSC_1828 DSC_1782 DSC_1810 DSC_1815 DSC_1816 DSC_1820 DSC_1824 DSC_1779 DSC_1777 DSC_1774 DSC_1772 DSC_1770 DSC_1768 DSC_1766 DSC_1765 DSC_1761 DSC_1746 DSC_1734 DSC_1707 DSC_1928 DSC_1929 DSC_1700 DSC_1703 DSC_1927 DSC_1926 DSC_1924 DSC_1922 DSC_1920 DSC_1918 DSC_1916 DSC_1941 DSC_1864 DSC_1868 DSC_1869 DSC_1877 DSC_1887 DSC_1889 DSC_1913 DSC_1907 DSC_1905 DSC_1901 DSC_1899 DSC_1897 DSC_1891 DSC_1787 DSC_1931 DSC_1933 DSC_1935 DSC_1936