Dużo dobrej gry ze strony Leny i Zuzi w Grand Prix Polski Młodziczek

W dniach 19-21 marca 2021 r. w DĘBICY rozegrano 1. GRAND PRIX POLSKI MŁODZICZEK w TENISIE STOŁOWYM.

Nie zabrakło w tym turnieju naszych reprezentantek. Nasz Klub reprezentowały: RUCIŃSKA Lena i PINGOT Zuzanna. Dziewczyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Wiele pojedynków z ich udziałem, stało na wysokim poziomie a niektóre akcje, zapierały dech w piersiach i wywoływały ogromne emocje, z zadowoleniem powiedział trener Sławek Ostrowski.

RUCIŃSKA Lena pewnie przebrnęła przez fazę grupową pokonując KASPROWICZ Ninę (ZK Zielona Góra) 3-0 ; WAROWNĄ Maję (Dynamo Gózd) 3-0 i uległa po bardzo dobrej grze „ turniejowej trójce” HARDYŚ Matyldzie (Bronowianka Kraków) 1-3, pewnie awansując do Turnieju Głównego. W Turnieju Głównym stoczyła pasjonujący pojedynek z KRAUSE Agatą (EMDEK Bydgoszcz). W tym pojedynku było wiele ciekawych i mocnych wymian, które naprawdę mogły się podobać. Ostatecznie Lena przegrała ten pojedynek 1-3. W meczu o przedział 17-24, też po ładnej grze nieznacznie uległa BOBROWSKIEJ Julii (Polonia Śmigiel) 2-3. Zajmując w turnieju miejsce w przedziale 25-32. Tym samym wywalczyła sobie bezpośredni udział w MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZICZEK.

PINGOT Zuzanna dużymi fragmentami pokazała dobry tenis i wolę walki. Oto wyniki pojedynków Zuzi w grupie: z CZAJKOWSKĄ Weroniką (MTS Kwidzyn) 0-3 ; z OSMOLAK Antoniną (Alfa Gostynin) 1-3 i z RABIEGĄ Natalią (Prosna Wieruszów) 0-3. W pojedynku o przedział 49-56 (w turnieju biorą udział 64 zawodniczki), po bardzo dobrej grze, z wyżej od siebie notowaną zawodniczką KIERSNOWSKĄ Natalią (Ósemka Białystok) wygrała 3-0, zajmując w turnieju miejsce w przedziale 49-56.

To był bardzo dobry turniej w wykonaniu naszych dziewcząt. Godnie reprezentowały nasz Klub i nasze Miasto podsumował trener Sławomir Ostrowski.                                                            TRENER  SŁAWOMIR  OSTROWSKI