Charytatywny Bal Andrzejkowy

W czwartek, 19 listopada odbył się czwarty już Charytatywny Bal Andrzejkowy organizowany przez Proboszcza Parafii Boleszyn, Ks. Kanonika Piotra Nowaka oraz Stowarzyszenie Społeczno-Oświatowe „Szansa”, z którego dochód w całości przeznaczony będzie na Szkołę Podstawową w Słupie. W tym roku zakupiony zostanie zestaw multimedialny dla jednej z klas. Impreza odbyła się w sali wiejskiej w Boleszynie, użyczonej nieodpłatnie dzięki uprzejmości Pani Sołtys, Marii Nadolskiej. Swoją obecnością na balu zaszczycił tym razem Zastępca Burmistrza Lidzbarka, Janusz Bielecki z żoną.

Organizatorzy pragną złożyć serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, gościom oraz tym, którzy dokonywali zakupów losów na loterii, która odbyła się w trakcie balu, wszystkim uczestnikom budzącej ogromne emocje licytacji, którą prowadził z fantastycznym skutkiem Ksiądz Piotr oraz zespołowi muzycznemu „Pasja”, który po raz czwarty nieodpłatnie umila zabawę. Sponsorami przedmiotów na licytację w tym roku byli: Pani Krystyna Licznerska, Pan Adam Rudziński, Państwo Izabela i Ryszard Gramsowie, Masarnia z Tradycją Dreszler, Kazimiera i Ryszard Kozłowscy, Pani Krystyna Sieg, Firma Szynaka Meble, Pan Piotr Waleśkiewicz, Pan Adam Nawrocki, Pan Lech Koziński, Pan Wiesław Bardyszewski, Pani Marta Jagielska, Państwo Teresa i Waldemar Krukowie, Państwo Agnieszka i Dariusz Kamińscy, Państwo Lila i Krzysztof Wierzchołowscy Pani Dorota Orlińska. Wszystkim darczyńcom składamy wyrazy wdzięczności za tak ofiarną pomoc okazaną naszej szkole.

Dziękujemy również Państwu Roksanie i Stanisławowi Chorzelewskim, Pani Agacie Sitarz – Prezes GS „Samopomoc Chłopska z Lidzbarka, Państwu Iwonie i Mariuszowi Wrzoskom, Państwu Agnieszce i Cyprianowi Żachom, Państwu Annie i Jerzemu Cichowskim, Państwu Marii i Romanowi Ludom, Państwu Ewie i Wojciechowi Fiszerom Panu Benedyktowi Zero za wsparcie nas różnymi produktami, dzięki którym mogliśmy suto i wykwintnie przyjąć naszych gości.

Składamy również szczere podziękowania Paniom kucharkom za charytatywną pracę i pyszne dania, rodzicom uczniów, którzy zasponsorowali różne produkty, piekli ciasta oraz pomagali w obsłudze balu oraz nauczycielom, którzy zakupili różnorodne produkty spożywcze, zdobyli sponsorów,  zorganizowali loterię fantową, a także wspierali przebieg balu.

– Dzięki ogromnym sercom i życzliwości wszystkich ofiarodawców Szkoła Podstawowa w Słupie staje się miejscem coraz bardziej przyjaznym i nowoczesnym. Kolejny raz udowodniliśmy, że działając razem, możemy zyskać wiele. Mamy nadzieję, że za rok po raz kolejny pobijemy rekord dochodu  z balu i dzięki temu znów polepszymy naszym uczniom warunki do nauki i rozwoju. – mówią organizatorzy balu.

Licytacja z balu została częściowo przeniesiona na platformę transakcyjną on-line Allegro, by umożliwić zakupy jeszcze większej liczbie chętnych: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=44708001