Biegi z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości

8 listopada (czwartek) w parku sportowo-rekreacyjnym Garbuzy, odbyły się biegi z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Biegi podzielone były na kategorie wiekowe. Dzięki bardzo dobrej pogodzie dopisała frekwencja startujących oraz kibiców, wśród których znaleźli się m. in. rodzice małych sportowców. Dla najlepszych w każdej kategorii czekał pamiątkowy medal, a dla wszystkich biegaczy okolicznościowy dyplom. Na mecie dla każdego uczestnika imprezy przygotowana była gorąca herbata, a na osłodę kolorowe lizaki.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

Kat. 5 lat i młodsi (chłopcy):

  1. Filip Leśniewski
  2. Stanisław Młynarczuk
  3. Bernard Górnecki

Kat. 5 lat i młodsi (dziewczynki)

  1. Nadia Chrabowska
  2. Nadia Łużyńska
  3. Aureli Nosek

Kat. 6 lat (chłopcy)

  1. Miłosz Rostkowski
  2. Ksawery Żurek
  3. Bartosz Ławicki

Kat. 6 lat (dziewczynki)

  1. Amelia Kempczyńska
  2. Amelia Rostkowska
  3. Ewa Krezymon

Kat. I klasy szkoły podstawowej (chłopcy)

  1. Wiktor Kalisz
  2. Adam Cybulski
  3. Kacper Godlewski

Kat. I klasy (dziewczynki)

  1. Natalia Łozińska
  2. Sara Rynkiewicz
  3. Maja Marchelek

Kat. II klasy (dziewczynki)

  1. Małgorzata Zakrzewska
  2. Lena Rucińska
  3. Maja Kacprowicz

Kat. II klasy (chłopcy)

  1. Adam Wiśniewski
  2. Dawid Głuszek
  3. Julian Hoxha

Kat. III klasy (dziewczynki)

  1. Roksana Nadolska
  2. Oliwia Grochowska
  3. Zosia Kozłowska

Kat. III klasy (chłopcy)

  1. Aleksander Waleszkowski
  2. Paweł Rochoń
  3. Julian Seklecki

Kat. IV klasy (dziewczynki)

  1. Weronika Lech
  2. Lucyna Łożyńska
  3. Julia Olszewska

Kat. IV klasy (chłopcy)

  1. Filip Sadowski
  2. Jonasz Dziedzic
  3. Oskar Jendraszek

Kat. V klasy (dziewczynki)

  1. Klaudia Nizgorska
  2. Patrycja Kilanowska
  3. Olga Nowińska

Kat. V klasy (chłopcy)

  1. Tomasz Pawlak
  2. Michał Szostek
  3. Filip Kalisz

Kat. VI klasy (dziewczynki)

  1. Wiktoria Leśniewska
  2. Olga Kilanowska

Kat. VI klasy (chłopcy)

  1. Rajan Lech
  2. Kornel Kitewski

Kat. VII klasy (dziewczynki)

  1. Samanta Nadolska
  2. Wiktoria Sowińska
  3. Amelia Kalisz

Kat. VII klasy (chłopcy)

  1. Mikołaj Nowiński
  2. Filip Kłosowski
  3. Olek Twardowski

Kat. VIII klasy  (dziewczynki)

  1. Amelia Ciesielska
  2. Karolina Karpińska
  3. Wiktoria Bakulska / Maja Zawodnik

Kat. VIII klasy (chłopcy)

  1. Hubert Komoszyński
  2. Piotr Sieg
  3. Damian Berkowicz

Kat. Gimnazjum (dziewczyny)

  1. Julita Kościńska
  2. Gabriela Szulkowska
  3. Wiktoria Tomczak

Kat. Gimnazjum (chłopcy)

  1. Mateusz Zduniak
  2. Łukasz Pilanz
  3. Artur Skuza

W klasyfikacji generalnej szkół zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 2 ze Szkołą Podstawową nr 1.