AWANS Z ELIMINACJI OGÓLNOPOLSKICH. BARDZO DOBRA GRA I POSTAWA LENY RUCIŃSKIEJ W 2. GRAND PRIX POLSKI ŻACZEK I ŻAKÓW W TENISIE STOŁOWYM

Weekend 11-13.01.2019r. był bardzo pracowity dla zawodniczki naszego klubu – RUCIŃSKIEJ Leny. Najpierw 11.01.2019r. (piątek) brała udział w eliminacjach ogólnopolskich, gdzie po bardzo dobrej grze i dużej waleczności uzyskała awans do 2.GRAND PRIX POLSKI, który rozgrywany był 12-13.01.2019r. w Wałbrzychu. Podczas całego turnieju Lena pokazała sumienny tenis, nie odstawała w mocnych wymianach forhendowych i bekhendowych. Miała bardzo dobry, różnorodny serw, przynoszący wiele punktów. Z gry zawodniczki trener – Sławomir Ostrowski był bardzo zadowolony.Turniej ten pozwolił zebrać zawodniczce wiele cennych doświadczeń a dla trenera, materiału do dalszej pracy.
Serdecznie dziękuję Panu Prezesowi Banku Spółdzielczego w Działdowie z/s w Lidzbarku, a także Panu Zbigniewowi Jędrychowskiemu- FIRMA MAXWEL-dzięki którym występ Rucińskiej Leny w Wałbrzychu był możliwy.
Ostatecznie Lena po bardzo dobrej grze zajęła w 2. GRAND PRIX POLSKI ŻACZEK I ŻAKÓW miejsce w przedziale 33-40 (startowały 64 żaczki).
W tym turnieju brał także udział zawodnik – WITKOWSKI Paweł. Ostatecznie zajął miejsce w przedziale 41-48 ( na 64 startujących żaków),chwilami prezentując wysoki poziom gry.