ZAKŁADOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „MOSiR CUP 2015″ – I FAZA TURNIEJU ZA NAMI ! – RELACJA FOTO

W niedzielę, 1 marca 2015r. w Hali Sportowej przy ul. Nowej 10 w Lidzbarku odbyła się I faza ZAKŁADOWEGO TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „MOSiR CUP 2015″. Udział w tym przedsięwzięciu wzięło 13 drużyn. Rozegrano 2/3 spotkań grupowych, na resztę pojedynków grupowych oraz fazę pucharową zapraszamy 8 marca w niedzielę od godz.14:00.

 

Wyniki:

Grupa A
1. 15:00 KAMEX – PGK      3-1
2. 15:12 SM WOLNOŚĆ – ZAK. ENERGET.    3-0
3. 15:24 PGK – BANK SPÓŁDZIELCZY          0-2
4. 15:36 KAMEX – URZĄD MIASTA I GMINY   3-1
5. 15:48 ZAK. ENERGET. – OSP KIEŁPINY    0-1
6. 16:00 SM WOLNOŚĆ – BANK SPÓŁDZIELCZY    1-1
7. 16:12 UMIG – PGK        2-1
8. 16:24 KAMEX – SM WOLNOŚĆ       1-0
9. 16:36 OSP KIEŁPINY – BANK SPÓŁDZIELCZY     0-0
10. 16:48 ZAK. ENERGET. – UMIG     0-2
11. 17:00 SM WOLNOŚĆ – OSP KIEŁPINY     1-2
12. 17:12 BANK SPÓŁDZIELCZY – UMIG      2-1
13. 17:24 KAMEX – ZAK. ENERGET.      2-3
14. 17:36 OSP KIEŁPINY – PGK     2-0

Grupa B
15. 17:48 ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH (ZUL) – LUMBAGO      0-3
16. 18:00 KARWEL – PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA DZIAŁDOWO (PSP)     1-1
17. 18:12 ARESZT ŚLEDCZY DZIAŁDOWO – POLDREW      3-1
18. 18:24 ZUL – KARWEL     1-4
19. 18:36 LUMBAGO – ARESZT     1-1
20. 18:48 POLDREW – PSP      1-0
21. 19:00 KARWEL – LUMBAGO      0-4
22. 19:12 PSP – ARESZT     0-2
23. 19:24 ZUL – POLDREW   0-3
24. 19:36 LUMBAGO – PSP   1-1

 

Tabele po 2/3 rozegranych meczach grupowych:

Miejsce/ Nazwa drużyny/ Ilość meczów/ Punkty/ Bramki strzelone-bramki stracone
Grupa A
1. OSP Kiełpiny 10 pkt / 4 / 5-1
2. KAMEX 9 pkt / 4 / 9-5
3. Bank Spółdzielczy 8 pkt / 4 / 5-2
4. Urząd Miasta i Gminy 6 pkt / 4 / 6-6
5. SM WOLNOŚĆ 4 pkt / 4 / 7-4
6. Zakład Energetyczny 3 pkt / 4 / 3-8
7. PGK 0 pkt / 4 / 5-6

Grupa B
1. LUMBAGO 8 pkt / 4 / 9-2
2. Areszt Śledczy Dz-wo 7 pkt / 3 / 6-2
3. POLDREW 6 pkt / 3 / 5-3
4. KARWEL 4 pkt / 3 / 5-6
5. PSP Dz-wo 2 pkt / 4 / 2-5
6. Zakład Usług Leśnych 0 pkt / 3 / 1-10

Najlepsi strzelcy bramek:
1. Krasiński Sławek (LUMBAGO) – 5 bramek
2. Fiszer Damian (OSP), Dąbrowski Amadeusz (KARWEL), Rostkowski Leszek (KAMEX), Nawrocki Sebastian (UMiG), Pieckowski Sławomir (Areszt), Grzelak Albert (Zak. Energet.) – 3 bramki.

 

DSC_2074 DSC_2070 DSC_2062 DSC_2056 DSC_2055 DSC_2045 DSC_2028 DSC_2029 DSC_2031 DSC_2034 DSC_2040 DSC_2018 DSC_2019 DSC_2021 DSC_2022 DSC_2027 DSC_2024 DSC_2023 DSC_2044 DSC_2043

DSC_2017 DSC_2015 DSC_2013 DSC_2010 DSC_2009 DSC_2007 DSC_2006 DSC_1995 DSC_2000 DSC_2001 DSC_2002 DSC_2003 DSC_2004 DSC_2005 DSC_1994 DSC_1993 DSC_1992 DSC_1991 DSC_1989 DSC_1988 DSC_1986 DSC_2097 DSC_2100 DSC_2098 DSC_2099 DSC_1982 DSC_1984 DSC_1985 DSC_2096 DSC_2095 DSC_2093 DSC_2092 DSC_2091 DSC_2090 DSC_2089 DSC_2078 DSC_2080 DSC_2081 DSC_2084 DSC_2085 DSC_2087 DSC_2088